• Voľné pracovné pozície

•    Náš ZŠAH tím hľadá posilu.

1. Aktuálne sa otvárajú možnosti pre
          pani učiteľku PRVOSTUPNIARKU
          /pána učiteľa PRVOSTUPNIARA!

(nástup už od 01.04.2024 - prípadne august 2024)

Zíde sa nám skvelý človek, ktorý by chcel k nám  zapadnúť, obohatiť nás a prispieť tak ku fungovaniu školy, ktorá má ambíciu byť niečím jedinečná, výnimočná, originálna, zmysluplná...v neposlednom rade plná lásky a dobrých vzťahov.

Prečo práve k nám do našej ZŠAH?

Možno prvý impulz?      Spôsob realizovania edukácie v ZŠAH Ťa (niečím) zaujal -ozvi sa! :)
          Možno druhý impulz?    Hľadáme parťáka do každého počasia, ktorý si hľadá svoje miesto a chcel by zakotviť                                                 v našom kolektíve, lebo s nami našiel niečo spoločné (spoločný prienik, bod..).♥ -ozvi sa! :)

SÚČASŤ VÝBAVY HĽADANEJ OSOBY DO ZŠAH PARTIČKY:

-dve ruky a dve nohy by sa určite hodili, úsmev aspoň číslo 15 :), srdce presahujúce rebrá a naplnené láskou k deťom je žiadané, priam nevyhnutné. Na farbe vlasov, veku, skúsenostiach či výške a váhe v našej ZŠAH nebazírujeme! :)

-okrem týchto základných požiadaviek na hľadanú osobu máme aj tie bočné (môžeme zaručiť, že bočné sú iba požiadavky, nie úmysly), a síce:

hľadaná osoba

-nehľadá iba prácu, hľadá aj zábavu a hru, sebarealizáciu;

-na deti sa nechce iba pozerať z diaľky a robiť dozor, chce byť s nimi vtiahnutá do činností;

-detí sa nebojí, nemá od nich odstup, vie ich aj pochopiť, potešiť, povzbudiť či objať a pohladiť;

-nečaká na pokyny "zhora", rada svojim prínosom zasahuje a zlepšuje prostredie, je iniciatívna;

-na problémy sa nepozerá ako na prekážky, ktoré brzdia, ale ako na výzvy, ktoré pomáhajú rásť.

Sú pre ňu príznačné:

-motivácia a flexibilita -  nie sú prítomné v jej živote iba ako slovo v slovníku cudzích slov;

-3 zet: zodpovednosť, zvedavosť, zanietenosť má vo svojej DNA;

-krídla kreativity neustále pripravené na vzlet;

-slušnosť, chrbtová kosť, morálka a hodnoty sú zdobiacim prvkom;

-rada sa nechá inšpirovať, ale súčasne je pre okolie inšpirujúcou plnohodnotnou súčasťou;

-má chyby, lebo je to prirodzené a normálne; dokonalosť je pre ňu nedosiahnuteľnou métou, ku ktorej sa nebojácne po milimetroch rada približuje v priestore nekonečno;

-vyštudovaný príslušný (pedagogický) smer je kvalifikačnou podmienkou.

...A možno:
          -si kamarát s angličtinou? To by bolo už aj s malým/veľkým plus :).

Ak Vám bolo toto čítanie príjemnejšie než formálne napísaná ponuka práce, určite sa nám ozvite na:

cernova.zsah@gmail.com

najneskôr do 20.03.2024 (v prípade, že nájdeme vhodného kandidáta skôr, ako je určený deadline, uskutoční sa výberové konanie skôr)

a pošlite nám:

a) motivačný list

b) profesijný životopis

c) súhlas so spracovaním údajov

d) doklady o vzdelaní (najvyššie dosiahnuté).

ĎAKUJEME A TEŠÍME SA NA SPOLOČNÉ STRETNUTIE☼☼☼

2. V hľadáčiku máme aj človiečika s aprobáciou anglický jazyk (od septembra 2024) , preto sa potešíme Vášmu záujmu aj pri tejto ponuke :).

• Základná škola Andreja Hlinku
      • 044/432 24 16 kancelária školy 044/432 14 02 školská jedáleň RŠ: 0911 04 03 30
      • Černovských martýrov 29/ 8406, 034 06 Ružomberok-Černová adresa telocvične: Černovských martýrov 8679 adresa školskej jedálne: A. Hlinku 8264 Slovakia
      • 2021668902